سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
عنوان خبر : گشایش خانه نشریات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد
موضوع خبر : اخبار
تاریخ درج : ۱۳۹۹/۹/۳ ساعت : ۱۰:۳۴
گشایش خانه نشریات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

مراسم گشایش خانه نشریات دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، خانه نشریات دانشجویی با حضور هیئت رئیسه دانشگاه در مجتمع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گشایش یافت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در حاشیه این مراسم گفت: نشریات به‌عنوان یک ابزار برای تعالی فرهنگ و علم در دانشگاه و خانه نشریات در بالابردن فرهنگ دانشگاه و گسترش فعالیت‌های دانشجویی فرهنگی نقش مؤثر و مثبتی ایفا می‌کنند.

محمد قاسمی بیان کرد: نشریات دانشجویی با هدف تبادل اطلاعات، بررسی و نقد مسائل مربوط به دانشگاه در پویایی و نشاط دانشگاه تأثیرات مثبتی دارند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در راستای  انسجام فعالیت‌های مربوط به نشریات، گسترش آنها، بالابردن مشارکت دانشجویان، شناسایی افراد مستعد و به‌کارگیری آنان برای‌ اعتلای فرهنگ، خانه نشریات را افتتاح کرده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اظهار کرد: در شرایط فعلی در خانه نشریات این دانشگاه ۱۵ نشریه فعال و ۱۵ نشریه در حال گرفتن مجوز است.

قاسمی بیان کرد: دانشجویان برای گسترش فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی خود می‌توانند در این خانه نشریات نام‌نویسی و فعالیت کنند و با نقش‌آفرینی خود کارکرد مؤثری در جامعه دانشجویی داشته باشند.

لینک خبر : https://www.iaumag.ir/news/287/اخبار/گشایش-خانه-نشریات-دانشجویی-در-دانشگاه-آزاد-اسلامی-واحد-شهرکرد/