سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
عنوان خبر : انداختن چنگ به چهره آزادی با تعویق انتخابات نشریات دانشجویی
موضوع خبر : اخبار
تاریخ درج : ۱۳۹۸/۲/۲۳ ساعت : ۱۹:۱۰
انداختن چنگ به چهره آزادی با تعویق انتخابات نشریات دانشجویی

مدیرمسئول نشریه دانشجویی صاد گفت: تعویق انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی انداختن چنگ به چهره آزادی است.

سجاد شادمان در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به تعویق انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی گفت: جریانی در کشور ما هستند که هم در حوزه سیاسی و هم در حوزه دانشگاه فعال بوده و این جریان درحالی‌که در ظاهر نشان می دهند به دموکراسی و آزادی بیان خیلی معتقد هستند اما متأسفانه این چنین نیست.

وی افزود: این افراد در عمل هر وقت ببینند زمین مسابقه به نفع‌شان نیست تمام جریان را زیر سؤال می‌برند. در بحث انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی هم شاهد همین اتفاقات هستیم که کل زمین انتخابات را زیر سؤال می‌برند.

مدیرمسئول نشریه دانشجویی صاد خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به انتخابات بزرگ‌تر کشور هم بیندازیم، مانند سال ۸۸ هر وقت این جماعت فکر می‌کنند برنده نیستند یا احتمال شکست وجود دارد سعی می‌کنند از راه‌های دیگری قدرت را به‌دست آورند؛ البته این راه اشتباه است.

شادمان بیان کرد: متأسفانه امسال شاهد بودیم که در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی برای انتخاب نمایندگان دانشجویی چون نمایندگان یک جریان خاص کرسی‌های خود را در تعدادی از دانشگاه‌ها از دست داده بودند احساس خطر کردند و این انتخابات را به تعویق انداختند.

وی اشاره کرد: آنها به چند دلیل این انتخابات را به تعویق انداختند؛ دلیل اول این است که تریبون سخنرانی مقابل مقام معظم رهبری را از دست ندهند، تا زور آخر خود را برای بیان دغدغه‌هایی که متأسفانه هیچ خریداری بین دانشجویان و عموم مردم ندارد، بزنند؛ اما این جماعت باز روی آن پافشاری می‌کنند.

مدیرمسئول نشریه دانشجویی صاد عنوان کرد: نکته دیگر این است که مدتی وقت بگیرند تا فکری به حال پایگاه اجتماعی از دست‌ رفته خود بکنند چه در دانشگاه و چه در جامعه، اما همیشه موضع فرار رو به جلو را دارند؛ با این‌که خودشان چنگ به چهره آزادی می‌اندازند چه آزادی بیان و چه آزادی اندیشه اما همیشه طرف مقابل را محکوم می‌کنند که ما تحت فشار هستیم.

لینک خبر : https://www.iaumag.ir/news/236/اخبار/انداختن-چنگ-به-چهره-آزادی-با-تعویق-انتخابات-نشریات-دانشجویی/