سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
عنوان خبر : نشریات دانشجویی در تکامل بعد فرهنگی جامعه‌ نقش محوری دارند
موضوع خبر : اخبار
تاریخ درج : ۱۳۹۷/۹/۷ ساعت : ۱۶:۵۳
نشریات دانشجویی در تکامل بعد فرهنگی جامعه‌ نقش محوری دارند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن گفت: نشریات نقش ویژه ای در بالابردن آگاهی های جامعه بر عهده دارند و جامعه را در مسیر رشد همه جانبه یاری می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بروجن، احمد بهرامی با تشکر از حرکت زیبنده دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت همه‌جانبه از نشریات دانشجویی و برگزاری جشنواره سراسری نشریات گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نقش به‌سزایی در افزایش کمی و کیفی نشریات دانشجویی در نظام اسلامی دارد.

وی افزود: نشریات نقش ویژه‌ای در بالابردن آگاهی‌های جامعه بر عهده دارند و جامعه را در مسیر رشد همه جانبه یاری می‌کنند. بنابراین توسعه کشورها نیازمند آگاه‌سازی و آموزش افکار عمومی است و بر این اساس رسانه‌های دانشجویی به عنوان یک بستر مناسب برای فعالیت دانشجویان دارای دغدغه، نقش بسیار مهمی در ارتقای فرهنگی و  آگاهی اجتماعی و ایجاد حس مشارکت و مسئولیت‌پذیری بین دانشجویان و دانشگاهیان دارند.

رئیس واحد بروجن با بیان اینکه نشریات دانشجویی در فضای دانشگاه کارکرد نقادانه دارند، افزود: این نشریات می‌توانند فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه را مورد نقد قرار داده و مسئولان را نسبت به مسائل موجود در فضای فرهنگی دانشگاه حساس کنند؛ البته ایجاد فضای با نشاط و امید در دانشجویان و جذب علاقه‌مندان به فعالیت‌های فرهنگی از دیگر نتایج رونق فضای رسانه‌ای در دانشگاه است.

لینک خبر : https://www.iaumag.ir/news/226/اخبار/نشریات-دانشجویی-در-تکامل-بعد-فرهنگی-جامعه‌-نقش-محوری-دارند/