سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
عنوان خبر : اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریات 26 بهمن برگزار می شود
موضوع خبر : اخبار
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ساعت : ۲۱:۴۱
اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریات 26 بهمن برگزار می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران با توجه به امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری واحد شهر قدس بیان کرد : انتظار می رود مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریات به میزبانی واحد شهرقدس به بهترین شکل ممکن در 26 بهمن برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرقدس، دکتر مهدی فتح‌الله در جلسه هماهنگی اختتامیه دومین جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی که به میزبانی واحد شهر قدس برگزار شد درباره روند اجرای جشنواره، اهمیت جشنواره نشریه‌های دانشجویی و نحوه اجرایی کردن آئین پایانی جشنواره از نظر کیفی و کمی بیان کرد.

رئیس دومین جشنواره نشریات دانشجویی با تبریک به مناسبت ایام مبارک دهه فجرپیروزی انقلاب اسلامی بر ضرورت برگزاری هرچه با شکوه جشنواره نشریات تاکید کرد و خواستار توجه بیشتر به ادامه این نوع جریان های دانشجویی در بخش شاخص های دینی، اخلاقی، انقلابی، ارزشی و هویتی در نشریات شد.

وی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ درست و سازنده نشریات در دانشگاه از همه عوامل اجرایی و اعضای کمیته‌ها خواستار حرکت جهادی در این باره شد.

فتح‌الله با توجه به چشم انداز مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی در آینده نزدیک، اظهار کرد: «برند شدن دانشگاه در آینده از لحاظ ارائه استانداردهای علمی و صنعتی دور از دسترس نیست.»

نماینده سازمان مرکزی در دومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی نیز گزارش کوتاهی از فهرست برگزاری مراسم آیین پایانی جشنواره ارائه کرد.

ولی الله ولی پور عزیزی گفت: «بر اساس بررسی های صورت گرفته و نتایج داوری آثار، 120 نفر از استان‌های کشور به عنوان برگزیدگان دانشجویی و تعدادی میهمان ویژه نیز به عنوان نماینده های معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان سازمان مرکزی حضور خواهند داشت.»

در پایان جلسه اعضای دبیرخانه دومین جشنواره نشریات دانشجویی به همراه مسئولان سازمان مرکزی با حضور بر سر مزار مطهر دو شهید گمنام واحد با ذکر فاتحه با آرمان‌های شهدای والا مقام تجدید میثاق کردند و به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

لینک خبر : https://www.iaumag.ir/news/172/اخبار/اختتامیه-دومین-جشنواره-سراسری-نشریات-26-بهمن-برگزار-می-شود/