مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از غرفه نشریه های دانشجویی

تربیت نسل دانشجوی خوش قلم با ایده های نو به غنای مطبوعات کمک می کند

تربیت نسل دانشجوی خوش قلم با ایده های نو به غنای مطبوعات کمک می کند

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد : دانشگاه آزاد اسلامی با تدابیر مسوولان عالی این دانشگاه در دوره جدید مدیریتی، تا تبدیل شدن به قطب فرهنگی دانشگاه های کشور فاصله چندانی ندارد.

دکتر حسین منوری در بازدید از غرفه نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: در دوره جدید مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی ، با توجه به سیاست هایی که دکتر حمید میرزاده اعمال کرده و همچنین با هدایت خوب و عالمانه دکتر سید طه هاشمی برنامه های کاربردی در دستور کار قرار گرفته است.

او ادامه داد: اجرای برنامه های جامع دانشجویی و فرهنگی نظیر مجموعه جشنواره های صلح و سلام از جمله برگزاری نخستین جشنواره تئاتر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، جشنواره ملی آشتی با طبیعت، جشنواره فیلم کوتاه دفاع مقدس، جشنواره ملی فرهنگ اقوام و میراث معنوی و .... همگی نشانه هایی از یک حرکت تازه دانشجویی و فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی به شمار میآیند که جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ارائه بیش از یک هزار عنوان نشریه دانشجویی در غرفه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ، اضافه کرد: این حجم بسیار بالا از نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که نوعا نشریات با کیفیتی هستند، هم به لحاظ شکل و هم به لحاظ محتوا نشان می دهد فضای کار فرهنگی درست و صحیح و در چارچوب قانون در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم است و دانشجویان به راحتی می توانند در این فعالیت ها شرکت کنند. این اتفاقی است که در دراز مدت می تواند در دانشگاه آزاد اسلامی به یک فرصت وحتی در افقی بزرگ تر برای کشور ایران به سرمایه تبدیل شود.

منوری خاطرنشان کرد: تربیت نسل دانشجوی خوش قلم با ایده های نو می تواند در دراز مدت به غنای مطبوعات و فضای رسانه ای کشور کمک کند. از آنجا که خودم در دوره دانشجویی تجربه انشتار نشریه را داشتم این اطمینان را به دانشجویان می دهم که در دانشگاه آزاد اسلامی فرصت فراهم است ؛ البته با رعایت ضوابط و قوانین و مقررات.

او گفت: همچنین با توجه به تمهیدات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و ابلاغ بخش نامه های مربوط به کار دانشجویی، این فرصت فراهم است تا دانشجویانی که دستی به قلم دارند و با امور رسانه ای آشنا هستند به عنوان کار دانشجویی در مجموعه روابط عمومی دانشگاه با ما همکاری کنند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد: راهکار دیگری که برای دانشجویان اهل قلم داریم، همکاری با باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکا نیوز) است که در دوره جدید مدیریت دانشگاه احیا شده است. همینجا از دانشجویان مشتاق و علاقه مند دعوت می کنیم که با مراجعه به روابط عمومی واحدها و اعلام آمادگی برای کارآموزی حرفه ای در یک خبرگزاری اقدام کنند.

در غرفه نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه در طبقه دوم شبستان مصلای امام خمینی (ره) برپا شده ، بیش از یک هزار عنوان نشریه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از همه دانشجویان، استادان و همکاران دانشگاهی دعوت کرده است تا از این غرفه دیدن کنند. معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر مجری برپایی این غرفه است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟