براساس اعلام دبیرخانه جشنواره

زمان تحویل آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی

زمان تحویل آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی

زمان تحویل آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشگاهی (دانشجویی) دانشگاه آزاد اسلامی به تفکیک استان ها اعلام شد.

به گزارش خبرنگار آنا، دبیرخانه نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشگاهی اعلام کرد که آیین نامه جامع نشریات دانشجویی در دی ۱۳۹۴ از سوی دکتر سیدطه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به ستاد استان‌ها و واحد‌ها و مراکز آموزشی ابلاغ شده است.

این جشنواره در ۳۷ رشته و در ۳ بخش مستقل نشریات بر‌تر شامل ۱۴ رشته (نشریه صنفی، نشریه سیاسی، نشریه فرهنگی، نشریه اجتماعی، نشریه دینی و قرآنی، نشریه ادبی، نشریه طنز و کاریکاتور، نشریه علمی تخصصی علوم انسانی، نشریه علمی علوم پایه، نشریه علمی علوم پزشکی، نشریه علمی فنی، مهندسی و کشاورزی، نشریات هنری، نشریات الکترونیکی (مجازی)، سایر نشریات مانند گاهنامه، ویژه نامه و...)، آثار بر‌تر شامل ۱۹ رشته) تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله، یادداشت مقاله سیاسی، مقاله فرهنگی، مقاله اجتماعی، مقاله اقتصادی، مقاله صنفی، مقاله هنری، مقاله دینی و قرآنی، مقاله ادبی، عکس، طرح روی جلد، گرافیک و صفحه‌آرایی، طرح داخلی، کاریکاتور و طنز (، مقالات بر‌تر شامل ۴ رشته (اهمیت حفظ و گسترش زبان فارسی، جهان عاری از خشونت، فرهنگ آشتی، مذاکرات هسته‌ای و پسا تحریم و آزاداندیشی، اخلاق، منطق، آزادی، تحجر و افراطی‌گری) برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان اعلام شده در دی سال گذشته آثار مشارکت کنندگان از سوی کار‌شناسان فرهنگی و دانشجویی مستقر در دبیرخانه هیأت امنای استان‌ها از واحدهای دانشگاهی گردآوری و در یک هفته طبق جدول زمانی به شرح زیر و در تاریخ‌های تعیین شده به دبیرخانه مرکزی جشنواره در واحد تبریز تحویل داده خواهد شد.

آثار رسیده به این جشنواره، خرداد امسال پالایش و بررسی و نتایج از طریق سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس: farhangi.iau.ir اعلام خواهد شد.

همچنین در مراسم اختتامیه که با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی و مسئولان لشکری و کشوری برگزار خواهد شد به برگزیدگان مطابق آیین نامه مربوط، جوایز نفیسی اهداء خواهد شد. آثار برگزیده این جشنواره به جشنواره ملی نشریات دانشجویی (تیتر ۱۰) نیز راه می‌یابند.

با توجه به استقبال مدیران مسئول و فعالان نشریات دانشجویی و با توجه به توانمندی‌های موجود، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم گرفته در دومین دوره برگزاری این جشنواره، رشته‌ها و حمایت از نشریات دانشگاهی (اعضای هیأت علمی واحدهای دانشگاهی) را افزایش دهد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟