با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

دومین نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشجویی برگزار شد

دومین نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریات دانشجویی برگزار شد

دومین نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، به ریاست دکتر سید طه هاشمی در معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، در این نشست که با حضور دکتر محمد ودود حیدری نماینده دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، محمد سروش نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دکتر حبیب اله اسماعیلی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر احمد شمس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریه های دانشجویی این دانشگاه ، دکتر محمودرضا اسفندیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و نمایندگان منتخب مدیران مسوول نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد فرایند برگزاری نخستین انتخابات مدیران مسوول نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تبریز، مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

ارایه احکام نمایندگان منتخب مدیران مسوول نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان اعضای شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریه های دانشجویی و همچنین ارایه گزارش از اقدام های صورت گرفته برای حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور (بخش دانشگاهی) از دیگر موضوع های مهم نشست مزبور بود.

در این نشست ، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشکر از حضور نماینده دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و همچنین نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکید دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی ، همواره بر اجرای قانون بوده است و حداکثر تلاش خود را برای این مهم انجام داده ایم.

دکتر سیدطه هاشمی اضافه کرد: نگاه ما به همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با هر گرایش سیاسی و البته در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ، نگاه پدرانه است و قلبا می خواهیم با تشکل ها ، عادلانه برخورد شود و امکانات به طور مساوی در اختیار آنها قرار گیرد.

او در بخش دیگری از سخنانش بر حمایت ویژه از نشریه هایی که تمام و کمال به صورت دانشجویی و منظم منتشر می شوند تاکید کرد.

هاشمی همچنین پیشنهاد راه اندازی خانه نشریه های دانشجویی را که از سوی یکی از نمایندگان منتخب مدیران مسوول نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ارایه شده بود قابل پیگیری دانست.

در ادامه این نشست ، نماینده دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: نشریه های دانشجویی فرصتی برای آزمون و خطا و زمینه ای برای پیشرفت است.

دکتر ودود حیدری ادامه داد: دانشجویی که در نشریه دانشجویی قلم می زند متوجه می شود وقتی سخنانش به طور مکتوب منتشر می شود بار معنایی دیگری پیدا می کند و این تمرینی برای حرفه ای شدن است.

محمد سروش نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: با توجه به تجربه موفق معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری الکترونیکی انتخابات نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات کشور ، پیشنهاد می شود دانشگاه آزاد اسلامی ، دوره بعدی انتخابات نمایندگان مدیران مسوول نشریه های دانشجویی را به همین شیوه برگزار کند.
او ، کاهش هزینه ها ، استفاده بهینه از زمان و مشارکت بیشتر افراد را از جمله مزیت های برگزاری الکترونیکی انتخابات برشمرد و خاطرنشان کرد: برای تحقق دولت الکترونیک ، باید تلاش همه جانبه ای داشته باشیم.

دکتر محمودرضا اسفندیار، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز گزارشی از اقدام های صورت گرفته برای حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور (بخش دانشگاهی) که قرار است از 14 تا 21 آبان در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شود ارایه کرد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟