مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی برگزار شد

انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی برگزار شد

سومین دوره انتخابات شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ناظر بر نشریات دانشجویی به‌صورت الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا زارع شهرآبادی سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سومین دوره انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به‌صورت الکترونیکی خبر داد.

وی اظهار داشت: در این دوره از انتخابات شورای مرکزی ۱۸ نفر از مدیران منتخب کمیته‌های ناظر بر فعالیت نشریات واحدهای سراسر کشور نامزد نمایندگی مدیران منتخب در شورای مرکزی شدند که پس از رأی‌گیری الکترونیکی آقایان علیرضا خانکی از واحد علوم و تحقیقات و علیرضا محسنی تنکابنی از واحد بابل با کسب اکثریت آراء به ترتیب به‌عنوان نفر اول و دوم عضو اصلی شورای مرکزی انتخاب شدند. همچنین عضو علی البدال این شورا با توجه به اینکه آرا نفرات سوم و چهارم مساوی شده است طبق ماده ۱۴ آیین‌نامه نشریات در اولین جلسه شورای مرکزی جهت تعیین عضو علی‌البدل بین نفرات سوم و چهارم قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

زارع شهرآبادی خاطرنشان کرد: تمام اعضای اصلی (نفر اول و دوم) منتخب کمیته ناظر واحدهای که کمتر از ۱۰ نشریه داشتند و هر ۳ عضو (نفر اول و دوم و همچنین علی‌البدل) کمیته‌های ناظر واحدهای که بیش از ۱۰ نشریه داشتند از حق رأی و شرکت در این دوره از انتخابات برخوردار بودند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟