زارع شهرآبادی خبر داد

چهارمین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی برگزار می‌شود

چهارمین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی برگزار می‌شود

چهارمین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ۳۰ آبان‌‎ماه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا زارع‌شهرآبادی، سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه، گفت: چهارمین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه در ۳۰ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: ثبت‌نام ۷۸۸مدیر مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از صبح روز شنبه ۱۵ آبان‌ماه آغاز و تا ۱۷ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام بررسی صلاحیت نامزدها برای عضویت در کمیته ناظر، از سوی کمیته‌های اجرایی بدوی که در هر واحد با مسئولیت رئیس واحد تشکیل خواهد شد، شروع می‌شود، گفت: نتایج بررسی‌های اولیه در تاریخ ۲۰ آبان‌ماه اعلام می‌شود که درصورت هر گونه اعتراض نسبت به عملکرد کمیته اجرایی بدوی، این اعتراضات از سوی هیئت نظارت بر کمیته‌های اجرایی که در سازمان مرکزی با ریاست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور سایر اعضای حقوقی و حقیقی تشکیل خواهد شد؛ مورد رسیدگی دقیق قرار خواهد گرفت.

زارع شهرآبادی گفت: پس از رسیدگی به شکایات لیست نهایی نامزدها در هر واحد در تاریخ ۲۶ آبان‌ماه اعلام خواهد شد و از صبح روز یک‌شنبه ۳۰ آبان‌ماه این انتخابات به‌صورت یکپارچه و همزمان به‌صورت الکترونیکی در واحدهای سراسر کشور آغاز و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به فراهم کردن زیرساخت برگزاری انتخابات الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه نشریات دانشجویی، تمهیدات لازم اندیشه شده که پس از اتمام مهلت رای‌گیری نتایج از طریق سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟