در واحد علوم و تحقیقات صورت گرفت

مراسم اختتامیه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد

مراسم اختتامیه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد

مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز ۲۷ مهرماه در سالن کتابخانه دکتر حبیبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز ۲۷ مهرماه در سالن کتابخانه دکتر حبیبی برگزار شد. این جشنواره با شعار «قلم، عقلانیت انقلابی، اخلاق اسلامی، پیشرفت» در بخش‌های آثار برتر، نشریات برتر و بخش ویژه برگزار شد.

لازم به ذکر است بخش ویژه‌ای از جشنواره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و همچنین نقش و اهمیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌های اقتدارآفرینی برای ایران اسلامی، بیداری اسلامی و دفاع از مظلومان جهان اختصاص داده شده بود.

بیش از ۱۱ هزار اثر به جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در موضوعات تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله و یادداشت، طرح، کاریکاتور، طنز، عکس، طرح روی جلد، گرافیک و صفحه آرایی، شعر، مقاله دینی و قرآنی، مقاله فرهنگی، مقاله اجتماعی، مقاله سیاسی، مقاله اقتصادی، مقاله صنفی، مقاله ادبی، مقاله هنری، مقاله علمی علوم پایه، مقاله علمی علوم پزشکی، مقاله علمی علوم انسانی، مقاله علمی علوم کشاورزی، دامپزشکی و محیط زیست، مقاله علمی فنی و مهندسی، مقاله علمی هنر و معماری و صنایع دستی، مقاله علمی عمومی، صنفی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و قرآنی، ادبی، طنز و کاریکاتور، تخصصی علوم انسانی، تخصصی علوم پایه، تربیت بدنی و ورزش، تخصصی کشاورزی و دامپزشکی، تخصصی پزشمی، تخصصی فنی و مهندسی، تخصصی هنری و صنایع دستی، علمی و عمومی، علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن، سبک زندگی، نقد عملکردمسئولان دانشگاه و مجاهدت و رشادت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در عرصه بیداری اسلامی ارسال شده است.

فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره نشریات اعلام کرد: به برگزیدگان حاضر در جلسه از طرف روزنامه فرهیختگان کارت خبرنگاری اعطا خواهد شد و بر اساس نوشته‌های خود حق‌التحریر دریافت خواهند کرد.

محمدامین ایمانجانی به عنوان رئیس هیئت داوران چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی (قلم) به همراه کارشناسان حوزه رسانه به داوری آثار ارسال شده توسط دانشجویان پرداخت و در نهایت ۱۱۳ دانشجو به عنوان نفرات برتر تقدیر به عمل آمد. در پایان این مراسم ازهیئت داوران و کارشناسان این جشنواره نیز تقدیر شد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟