خلفی زاده در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد

اهمیت توجه به روزنامه‌نگاری علمی و تخصصی

اهمیت توجه به روزنامه‌نگاری علمی و تخصصی

مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) با اشاره به اهمیت فعالیت نشریات دانشجویی در حوزه علم و فناوری گفت: توجه به روزنامه‌نگاری علمی و تخصصی از مهم‌ترین مولفه های فعالیت رسانه‌ای است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرتضی خلفی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) در مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «قلم» با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان فرهنگی و دانشجویی مراکز استان‌ها در سالن اجتماعات کتابخانه مرحوم دکتر حبیبی برگزار شد، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر رشد نشریات دانشجویی گام مؤثری برداشته است، گفت: آزادی بیان که امروز در دانشگاه آزاد اسلامی برای نشریات دانشجویی وجود دارد، باید غنیمت شمرد.

وی خطاب به برگزیدگان جشنواره نشریات دانشجویی، گفت: فعالیت نشریات را جدی بگیرید. لازم است به حوزه روزنامه‌نگاری علمی و تخصصی نیز ورود پیدا کنید.

در ادامه، محمدامین ایمانجانی مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان و رئیس هیئت داوران چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی (قلم) دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: روزنامه فرهیختگان به عنوان روزنامه‌ای در سطح ملی، با نشریات دانشجویی پیوند خورده است و این موضوع بسیار حائز اهمیت است. بر این اساس؛ نفرات اول جشنواره نشریات دانشجویی به عنوان خبرنگار با تمامی امتیازاتی که یک خبرنگار دارد، با روزنامه فرهیختگان همکاری خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: روزنامه فرهیختگان به عنوان یکی از جریان‌سازترین روزنامه‌های کشور، تمام تلاش خود را برای کمک به نشریات دانشجویی انجام خواهد داد. همچنین مقرر شده با دستور دکتر طهرانچی؛ اعضای هیئت علمی که یادداشت‌هایی با رویکرد فرهنگی در روزنامه منتشر می‌کنند، امتیاز فرهنگی دریافت کنند. این اتفاقی بسیار بزرگ است.

ایمانجانی در پایان، بیانیه هیئت داوران چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی (قلم) دانشگاه آزاد اسلامی را قرائت کرد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟