دکتر محمدی عنوان کرد

نشریات دانشجویی سکوی ترویج گفتمان انقلابی باشند / اهمیت نقش‌آفرینی نشریات دانشجویی در بصیرت‌افزایی جامعه

نشریات دانشجویی سکوی ترویج گفتمان انقلابی باشند / اهمیت نقش‌آفرینی نشریات دانشجویی در بصیرت‌افزایی جامعه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان نقش‌آفرینی نشریات دانشجویی در بصیرت‌افزایی جامعه را مهم عنوان و بر رعایت چارچوب‌های قانونی و اخلاقی در ویرایش نشریات تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهبهان، بهزاد محمدی در نخستین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان که با حضور اعضای شورای نظارتی برگزار شد، نقش‌آفرینی نشریات دانشجویی در بصیرت‌افزایی جامعه را بسیار مهم عنوان و بر رعایت چارچوب‌های قانونی و اخلاقی در ویرایش نشریات تأکید و اظهار کرد: نشریات دانشجویی سکوی ترویج گفتمان انقلابی باشند.

وی آزادی بیان در چارچوب قوانین و نظام‌محوری و ولایتمداری در نشریات را لازمه یک نشریه پویا دانست و بر نظارت کیفی و کمی اعضای کمیته نظارت بر نشریات تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان ترویج  گفتمان انقلابی و مدیریتی در عرصه انقلاب و خواسته‌های مقام معظم رهبری از جوانان فرهیخته به‌عنوان افسران جنگ نرم در بیانیه گام دوم انقلاب را مهم عنوان کرد و افزود: کمک از خرد جمعی و توان بالای استادان دانشگاه در بالابردن کیفی و کمی نشریات، سرلوحه کار دبیران نشریات قرار گیرد و در این راه استفاده حداکثری از فضای مجازی و راهنمایی استادان مجرب بسیار مهم و لازم است.

محمدی پرداختن به مسائل روز جامعه به‌ویژه موضوع مهم انتخابات را مهم عنوان و اضافه کرد: با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و حضور حداکثری، نیاز است تا با بصیرت‌افزایی از طریق نشریات دانشجویی و فضای مجازی در راستای یک انتخاب انقلابی تلاش مضاعف شود.

دانشجویان موجب آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی جامعه دانشجویی می‌شوند

معاون فرهنگی دانشجویی واحد بهبهان هم با تأکید بر حضور دانشجویان در عرصه نشریات خاطرنشان کرد: دانشجویان در ایام همه‌گیری کرونا با ورود به نشریات می‌توانند موجب آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی جامعه دانشجویی شوند و با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی حضور فعالی در محیط دانشجویی داشته باشند.

حسین مهران‌نیا بیان کرد: انتظار می‌رود استادان هم با فعالیت در این عرصه ورود پیدا کنند و موجب تعامل جامعه دانشجویی و افزایش کمی و کیفی نشریات شوند.

ایران علینقی‌زاده کارشناس نشریات دانشجویی واحد بهبهان نیز با بیان افزایش درخواست‌های انتشار نشریات دانشجویی در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی از درخواست بیش از ۱۰ نشریه جدید در راستای اهداف و برنامه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: واحد بهبهان دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه نشریات است که امید است با همفکری و خرد جمعی از استادان مجرب و اهل فن بتوانیم در حوزه نشریات فعالیت چشمگیری در منطقه و سطح کشوری داشته باشیم.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟