از سوی دکتر جهان بین اعلام شد

جزئیات جشنواره سراسری نشریات دانشجویی «قلم» دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات جشنواره سراسری نشریات دانشجویی «قلم» دانشگاه آزاد اسلامی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، جزئیات برگزاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی «قلم» دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی دستورالعملی «شیوه نامه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی قلم دانشگاه آزاد اسلامی» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

جهان‌بین در این دستورالعمل تأکید کرده: در راستای کارآمدی و اثربخشی فعالیت‌های دانشجویی و ارتقای سطح بینش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و تقویت روحیه نشاط، امید و پویایی در میان دانشجویان و فعالان عرصه نشریات دانشجویی، معاونت فرهنگی و دانشجویی درصدد برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «قلم» در واحدهای دانشگاه است.

براساس شیوه‌نامه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی قلم دانشگاه آزاد اسلامی، اهداف جشنواره شامل توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی، کادرسازی و کشف و شناسایی استعدادهای برتر دانشجویان فعال در حوزه نشریات مکتوب و الکترونیکی، ارائه الگوهای موفق نشریات به دانشجویان سراسر کشور، ایجاد بستر گفت وگو و تعامل سازنده بین فعالان نشریات دانشجویی و رسانه های حرفه ای کشور و... است.

ساختار و تشکیلات جشنواره شامل شورای سیاستگذاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی و دبیرخانه مرکزی جشنواره است.

ثبت‌نام از طریق سامانه نشریات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به نشانی www.iaumag.ir انجام شده و هرگونه اطلاع رسانی به داوطلبان نیز از طریق همین سامانه صورت می گیرد.

براساس این شیوه نامه دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی و آموزشکده‌های سمای دانشگاه آزاد اسلامی، فارغ التحصیلان واحدهای دانشگاهی که در زمان انتشار نشریه شاغل به تحصیل بوده‌اند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

شیوه‌نامه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی قلم دانشگاه آزاد اسلامی به تفصیل در اختیار واحدها و مراکز دانشگاهی قرار گرفته که شامل مواردی از جمله ساختار و تشکیلات جشنواره، فرآیند و تقویم اقدامات، وظایف و اختیارات، بخشهای جشنواره، شرایط شرکت کنندگان و نحوه ثبت‌نام، شرایط شرکت نشریات در جشنواره، مراحل ثبت اثر، شیوه نامه تنظیم و ارسال آثار در بخش آثار برتر و ویژه، راهنمای بخش‌های جشنواره، مراحل و شیوه داوری، شاخص‌های داوری و ... است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟