دکتر یکانی مطرح کرد

تلاش برای تسریع در صدور مجوز نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

تلاش برای تسریع در صدور مجوز نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش می‌کنیم صدور مجوز برای نشریات از دو ماه به چند روز تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سید کاظم یکانی در نشست معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در تالار حافظ این دانشگاه برگزار شد، گفت: برای صدور مجوز نشریات اقداماتی داخل دانشگاه‌ها انجام شده است و تلاش می‌کنیم صدور مجوز برای نشریات تسریع شود و از دو ماه به چند روز تبدیل شود.

وی افزود: برای صدور مجوز کانون‌ها چارتی تدارک دیده شده است که در اختیار معاونان و دانشجویان قرار می‌گیرد. قانون‌مداری و یکنواخت عمل کردن را در برنامه‌های فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی دنبال خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: قصد داریم نشریات را به تعداد یک هزار برسانیم. تعداد نشریات فعال و مورد انتظار مشخص است و ارزیابی نشریات را به طوری جدی دنبال می‌کنیم. سامانه نشریات، مرجع بررسی نشریات است و همه باید مطابق آن عمل کنیم.

یکانی ادامه داد: فضای اجتماعی متفاوت را در دانشگاه‌ها باز خواهیم کرد. تعداد ۹۳۸ کانون فعال دانشجویی اعم از هلال احمر، قرآن و عترت و... وجود دارد و در سامانه، عملکرد این کانون‌ها بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟