سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت عنوان کرد؛

نشریات دانشجویی عرصه‌ای برای تبادل افکار در زمان تحصیل

نشریات دانشجویی عرصه‌ای برای تبادل افکار در زمان تحصیل

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، نشریات دانشجویی را عرصه‌ای برای تبادل افکار، ایده‌ها و دیدگاه‌های دانشجویان در زمان کوتاه تحصیل عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت، نشست کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با حضور یاسر زارع سرپرست این دانشگاه و اعضای این کمیته تشکیل و مسائل و مشکلات مربوط به نشریات دانشجویی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در این نشست نشریات دانشجویی را عرصه‌ای برای تبادل افکار، ایده‌ها و دیدگاه‌های دانشجویان در زمان کوتاه تحصیل عنوان کرد و گفت: دانشجویان صاحب‌نظر در زمینه‌های فرهنگی، ادبی، هنری، اجتماعی و ... فرصتی پیدا می‌کنند تا در قالب نشریه به تجربیات ارزشمندی دست پیدا کنند.

تقویت روحیه انعطاف‌پذیری با پذیرش انتقادها

یاسر زارع افزود: پذیرش انتقادها، روحیه پژوهش و انعطاف‌پذیری را در دانشجویان تقویت می‌کند و با شرکت در جشنواره‌های فرهنگی علاوه بر چالش و رقابت با خانواده بزرگ دانشجویان سراسر کشور نیز آشنا می‌شوند.

به گزارش آنا، در این جلسه اعضا نظر، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را درباره رشد و تقویت نشریات دانشجویی مطرح کردند و با انتخاب مدیر مسئول و سردبیر جدید برای تعدادی از این نشریات مواردی را به تصویب رساندند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت دارای پنج نشریه فعال «رویش» با صاحب امتیازی بسیج دانشجویی و موضوع سیاسی اجتماعی، نشریه «هلال سرخ دانشجویی» با صاحب امتیازی کانون هلال احمر و موضوع اجتماعی و فرهنگی، نشریه «لنز دوربین» با صاحب امتیازی کانون خبر و رسانه و موضوع فرهنگی، اجتماعی، نشریه «حقوق شهروندی» با صاحب امتیازی کانون حقوق شهروندی و موضوع اجتماعی و فرهنگی و نشریه «کهنه‌سوار» با صاحب امتیازی کانون ورزش و تندرستی و موضوع ورزشی است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟