با برگزاری کارگاه آموزشی

نشریات دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری توانمند می شوند

نشریات دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری توانمند می شوند

کارگاه توانمندسازی نشریات دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرکرد اظهار کرد: کارگاه توانمندسازی نشریات دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با حضور فعال ۳۲ نفر از مدیران مسئول، سردبیر و اعضای هیئت تحریر نشریات به مدت سه روز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به میزبانی واحد شهرکرد در سالن اجتماعات امام‌خمینی (ره) برگزار شد.

محمد قاسمی بیان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه‌ها، افزایش سطح کمی و کیفی نشریات دانشجویی و ارج نهادن به کار فعالان در این زمینه است.

وی افزود: این کارگاه با سه موضوع آشنایی با نگارش نشریات دانشگاهی با حضور محمد حکیم‌آذر (عضو هیئت علمی و مدیر مسئول و سر دبیر فصلنامه پژوهش‌های نقد ادبی و سبک‌شناسی)، آشنایی با قوانین مطبوعات و حقوق نشریات دانشگاهی با حضور مهران بهمن (دکتری حقوق کیفری) و آشنایی با اصول طراحی و صفحه‌آرایی نشریات دانشگاهی بر اساس مبانی روانشناسی با حضور محمود اسماعیل‌پور اشکفتکی (عضو اصلی شورای نظارت بر فعالیت نشریات دانشگاهی واحد شهرکرد) برگزار شد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟