در دومین روز جشنواره نشریات دانشجویی

تجدید میثاق با شهدا در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

تجدید میثاق با شهدا در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

مدیران مسئول و منتخبان نخستین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و رئیس این جشنواره با شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ار تبریز، صبح امروز و در دومین روز برگزاری نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران مسئول و منتخبان این جشنواره به همراه دکتر سید جواد انگجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و رئیس جشنواره، دکتر محمد نریمانی راد معاون دانشجویی و فرهنگی واحد تبریز و دبیر جشنواره با حضور در مزار شهدای گمنام واحد تبریز با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد شهدا را گرامی داشته و با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

در دومین روز جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، نمایشگاه آثار برتر این جشنواره نیز افتتاح شد. این نمایشگاه با نمایش 117 اثر در سه بخش نشریات، مقالات ویژه و آثار برپا شد و اکنون در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

بخش نشریات شامل: ادبی، طنز، هنری، علوم انسانی، علوم پایه، صنفی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، دینی و قرآنی، علوم پزشکی و فنی و مهندسی است؛ بخش مقالات ویژه شامل: آزاداندیشی و اخلاق، مذاکرات هسته ای، صلح و سلام و اهمیت حفظ زبان فارسی و بخش آثار شامل : تیتر،خبر، مصاحبه، گزارش، طرح داخلی، کاریکاتور، طنز، عکس، طرح روی جلد، گرافیک و صفحه آرایی، سرمقاله، مقاله اقتصادی، مقاله صنفی، مقاله ادبی، مقاله دینی و قرآنی، مقاله سیاسی، مقاله فرهنگی و مقاله اجتماعی است.

دومین روز جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری کارگاه قاب‌بندی حرفه ای رویدادهای دانشگاه و کارگاه نشریه دانشجویی، بایدها و نبایدهای اخلاقی حقوقی و گردشگری و بازدید از چاپخانه در حال برگزاری است. دکتر حبیب الله اسماعیلی، دکتر علی شاکر، حمید کیهانی مهر و دکتر مهدی جلیلی از مدرسان این کارگاه‌ها هستند.

کانون سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز متشکل از دانشجویان رشته‌های علوم پرشکی این دانشگاه در حاشیه نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با برقراری پایگاه سلامت، تست قند و کنترل فشار خون انجام می‌دهند.

گردشگری و بازدید از چاپخانه دانشگاه آزاداسلامی واحد تبریز از برنامه‌های بعد از ظهر مدیران مسئول، منتخبان و رابطان شرکت‌کننده در نخستین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در روز دوم است.

نخستین روز جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با نشست مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران مسئول و منتخبان این جشنواره و اکران فیلم ایستاده در غبار، 23 شهریور در سالن شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.

این جشنواره فردا و با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور دکتر سیدطه هاشمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن پتروشیمی تبریز و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

در این مراسم از نخستین سامانه مجازی نمایه سازی و پایگاه رسمی نشریات دانشجویی واحدهای دانشگاهی و تندیس 4 شهید مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز نیز رونمایی می‌شود.

همزمان با اختتامیه، برگزاری نخستین انتخابات کشوری مدیران مسئول نشریات دانشجویی با حضور بیش از 250 نفر از مدیران مسئول نشریات دانشجویی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟