با حضور در کارگاه آموزشی صورت گرفت

گام دانشجویان اردبیلی برای حضور کیفی در جشنواره نشریات دانشجویی

گام دانشجویان اردبیلی برای حضور کیفی در جشنواره نشریات دانشجویی

دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری کارگاه آنلاین آموزشی خبر داد و اظهار کرد: دانشجویان برای حضور باکیفیت در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آماده می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، بهنام شوقی  در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی که به صورت آنلاین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، گفت: با توجه به درخواست انتشار نشریات دانشجویی توسط دانشجویان استان و نیاز به آموزش در این زمینه، دوره آموزشی روزنامه‌نگاری به‌صورت آنلاین در استان و حضوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با رعایت فاصله‌گذاری و سایر نکات بهداشتی برگزار شد.

وی نشریات دانشجویی را از فعالیت‌های مهم اجتماعی دانشجویان در دانشگاه برشمرد و افزود: نشریه دانشجویی علاوه بر ظاهر و مطالب درج شده از باطن و اندیشه درونی برخوردار است.

دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی استان اردبیل اظهار کرد: در نشریات دانشجویی فکر و اندیشه است که به نشریه سو و سمت می‌دهد و در موقعیت‌ها و شرایط مختلف اجتماعی، نشریه می‌تواند تأثیر فراوان و نقش ارزنده‌ای داشته باشد.

شوقی برگزاری دوره‌های آموزشی را برای دانشجویان مفید ارزیابی کرد و افزود: جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرداد ۹۹ در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد و آموزش دانشجویان در بالابردن کیفیت نشریات به منظور حضور در این جشنواره مؤثر خواهد بود.

وی گفت: در این دوره آموزشی برای متقاضیان انتشار نشریه از دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای  اردبیل و پارس‌آباد، مبانی نشریات دانشجویی، روی جلد، شناسنامه، خبر، مصاحبه و گزارش تدریس شد.

این مدرس و فعال نشریات دانشجویی ادامه داد: در این دوره دانشجویان با ارکان یک نشریه، اعضا و مسئولیت‌های تعریف شده آن و سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آشنا شدند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟