دکتر کلانتری در گفتگو با آنا

انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد

انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد

سومین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با نامزدی ۲۰۱ نفر از مدیران مسئول نشریات برگزار شد.

ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: سومین دوره انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به‌صورت الکترونیکی و یکپارچه هم‌زمان در واحدهای دانشگاهی واجد شرایط سراسر کشور برگزار شد.

وی حضور مدیران مسئول نشریات را در این دوره از انتخابات پرشور و باانگیزه توصیف کرد و گفت: مدیران مسئول نشریات جهت کسب ۱۲۳ کرسی عضویت در کمیته ناظر بر فعالیت‌های نشریات دانشگاه آزاد اسلامی رقابت جدی و تنگاتنگی داشتند.

کلانتری افزود: تکلیف ۷۹ کرسی عضویت در کمیته ناظر بر فعالیت‌های نشریات در این دوره از انتخابات به‌طور قطعی مشخص و برای ۴۴ کرسی باقی‌مانده ۶۹ نامزد برای کرسی‌های اصلی و علی‌البدل برای دور دوم انتخابات در ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری رقابت خواهند کرد و نتایج اولین دوره این انتخابات در سایت این معاونت قابل‌مشاهده است.

لازم به ذکر است در سه سال گذشته و در دوره تحولی جدید دانشگاه آزاد اسلامی تعداد نشریات دارای مجوز از ۳۴۸ نشریه به ۸۸۰ نشریه ارتقا یافته و در این مدت ۲ بار جشنواره سراسری نشریات به میزبانی واحد شهر قدس تهران و واحد شهرکرد برگزار شده است.

همچنین دوره آموزشی مهارت افزایی، معرفت افزایی و شبکه‌سازی مدیران مسئول نشریات دانشجویی به مدت یک هفته و با استقبال حدود ۴۵۰ نفر از فعالان این عرصه به‌صورت متمرکز کشوری در واحد قائم‌شهر برگزارشده است.

چهارمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه کارگاه‌های آموزشی و توانمندسازی در صورت رفع مشکل بیماری منحوس کرونا درترم مهرماه ۱۳۹۹ به میزبانی واحد خوراسگان اصفهان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟