در نشست شورای نشریه های دانشجویی مطرح شد

مجاهدت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، موضوع ویژه جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد

مجاهدت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، موضوع ویژه جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد

مجاهدت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، موضوع ویژه جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نشست شورای مرکزی ناظر بر فعالیت نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، به ریاست حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

کلانتری در این نشست شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از سربازان جان بر کف خط مقدم مقاومت اسلامی را تسلیت گفت و اظهار کرد: ان‌شاءالله انتقام سختی از دشمنان اسلام و سردمداران کفر و استکبار به نفع جهان اسلام گرفته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شهادت سپهبد سلیمانی، مصیبت بزرگی بود که در قلوب میلیون‌ها انسان در جای جای دنیا نشست؛ البته این واقعه برای ما غم است، اما برای افرادی مثل سردار سلیمانی، یک پیروزی بزرگ به معنای واقعی کلمه است. شهادت، آرزوی دیرینه ای بود که سردار سلیمانی سال‌ها انتظارش را می‌کشید و سرانجام در آستانه دهه فاطمیه به این درجه رفیع نایل شد.

کلانتری با اینکه برخی از افراد، هم حیاتشان و هم شهادتشان مایه برکت است، ادامه داد: سردار سلیمانی وقتی زنده بود، بزرگ بود و پس از شهادت هم بزرگ است. این توفیق بزرگی است که خداوند متعال به او ارزانی داشت. ان‌شاء‌الله خداوند این توفیق را نصیب ما هم کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه انتقام از آمریکا، صهیونیسم بین‌الملل و دست‌نشاندگان آنها، سخت خواهد بود و آثارش هم پیداست، اظهار کرد: دشمن به دنبال این است که کاری کند تا پیشرفت انقلاب و اسلام ناب محمدی متوقف شود، اما بسیاری از مواقع، نتیجه عکس دریافت می کند.

کلانتری با بیان اینکه دشمنان اسلام خیلی زود فهمیدند ترور سپهبد سلیمانی، اشتباه بسیار بزرگی بود، اضافه کرد: طبق وعده الهی،کسانی که یک عمر در مسیر نصرت الهی قدم برداشته‌اند، خونشان به هدر نمی‌رود.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، در بخش دیگری از سخنانش، به اهمیت موضوع انتشار نشریه‌های دانشگاهی اشاره و خاطرنشان کرد: در دوره مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۸۳ نشریه دانشجویی به ثبت رسیده که از رشد ۹۴ درصدی حکایت دارد.

وی با یادآوری اینکه چهارمین جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، در واحد اصفهان برگزار خواهد شد، افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی حضوری و مجازی در حاشیه جشنواره چهارم، ضروری است و باید بهتر و پربارتر از دوره‌های گذشته باشد.

در این نشست، برگزاری انتخابات نمایندگان دانشجویی حاضر در شوراهای دانشجویی ناظر بر نشریه‌های دانشجویی به صورت الکترونیکی در واحدها در روز بیست و هشتم بهمن امسال، پیشنهاد اضافه شدن مجاهدت سردار شهید قاسم سلیمانی و سایر فرماندهان جبهه مقاومت به موضوع‌های ویژه جشنواره چهارم و همچنین با توجه به درخواست شمار زیادی از مدیران مسئول نشریه‌های دانشجویی برگزاری آیین اختتامیه جشنواره چهارم در ترم تحصیلی آینده مطرح شد و به تأیید اعضا رسید.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟