شوقی تاکید کرد

جذب مخاطب در نشریات دانشجویی با توجه به اخلاق حرفه ای

جذب مخاطب در نشریات دانشجویی با توجه به اخلاق حرفه ای

مدیر مسئول نشریه «سایار» گفت : توجه به موضوع اخلاق حرفه ای و در نظرگرفتن شرایط و فضای جامعه، می تواند نقش مهمی در جذب مخاطب داشته باشد.

بهنام شوقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در اردبیل اظهار کرد: نشریه «سایار» دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه توانست در بخش آثار برتر در سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که آذر سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد، به‌عنوان برگزیده کشوری انتخاب شود.

وی‌ افزود: در دومین جشنواره نشریات شمال‌غرب کشور نیز که با حضور دانشگاه‌های سراسری، علوم پزشکی، پیام نور، دانشگاه‌های غیرانتفاعی و دانشگاه‌های آزاد اسلامی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان شرقی برگزار شد، نشریه «سایار» توانست در بخش سرمقاله و یادداشت، مقام سوم را کسب كند.

كارمند دانشگاه آزاد اسلامي اردبيل بيان کرد: نشریات از مهم‌ترین فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه به حساب می‌آید و همیشه به توجه خاص نیاز دارد.

شوقی تصریح کرد: در کنار ظاهر و صفحات نشریات، موضوع مهم‌تری قرار دارد و آن فکر و اندیشه است و هر نشریه با توجه به این موضوع به مخاطبان خود پیام می‌رساند.

وی دانشجویان را به فعالیت در نشریات دعوت کرد و افزود: دانشجو در کنار تحصیل علم و دانش باید به مسائل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور نیز توجه کند؛ زیرا فردا در این جامعه مسئولیت بزرگتری خواهد داشت و نشریات دانشجویی بهترین فرصت برای کسب تجربه است.

شوقی گفت: نوشتن اخبار و حقایق همراه با سند، توجه به موضوع اخلاق حرفه‌ای و در نظرگرفتن شرایط و فضای جامعه می‌تواند نقش مهمی در جذب مخاطب داشته باشد.

وی افزود: نشریات دانشجویی می‌توانند با افزایش آگاهی، بالابردن سطح علمی، فکری و بسط دامنه ذهنی در مخاطبان خود تأثیر عمیقی داشته باشند.

به گزارش آنا، بهنام شوقی، مدیر مسئول و صاحب امتیاز نشریه «سایار»، دانشجوی رشته حسابداری در مقطع دکتری واحد ارومیه و کارمند واحد اردبیل است.

وی در نخستین کارگاه تخصصی نشریات دانشجویی نیز که شهریور امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر برگزار شد، توانست تندیس بهترین مقاله را کسب کند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟