عبدالرحیمی خبر داد

موفقیت دانشجویان اردبیلی در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

موفقیت دانشجویان اردبیلی در جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی استان اردبیل از موفقیت دو دانشجوی استان اردبیل در سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

علیرضا‌ عبدالرحیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در اردبیل، اظهار‌ کرد: برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی فرصتی است که دانشجویان اهل قلم می‌توانند نتیجه تلاش‌های خود را مشاهده کنند.

وی بیان کرد: در این جشنواره زهرا رمضان‌زاده از دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در بخش مقالات ویژه، مقام سوم و نوید احمدزاده از واحد مشگین شهر در بخش عکس، مقام دوم را کسب كردند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: دانشجویان با فعالیت در نشریات دانشجویی با کار گروهی آشنا می‌شوند و فرصتی برای آماده شدن در عرصه اجتماعی و فعالیت در کارهای بزرگتر را پیدا می‌کنند.

عبدالرحیمی برگزاری جشنواره‌های نشریات دانشجویی را بااهمیت عنوان کرد و گفت: دانشجویان این استان از استعداد و توانایی لازم در کار نشریات برخوردارند و در همه جشنواره‌های برگزار شده در سطح استانی، منطقه‌ای و کشوری دارای مقام‌های برتر و برگزیده بوده‌اند.

وی افزود: در این جشنواره که آذرماه ۹۷ در واحد شهرکرد برگزار شد ، ۱۱۵ برگزیده کشوری معرفی و با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل و  مقرر شد چهارمین جشنواره در واحد خوراسگان اصفهان برگزار شود.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10