مدیر کل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

برگزاری سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در شهریور

برگزاری سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در شهریور

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شهرکرد، دکتر رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاحیه دبیرخانه سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی گفت: سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهریور سال جاری در واحد شهرکرد برگزار می‌شود و حدود 600 نشریه دانشجویی در مجموعه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فعال هستند که بیشتر آنها در این جشنواره شرکت کردند.

دکتر نصیری افزود: پیش‌بینی می‌کنیم بیش از هزار و 500 اثر در بخش های مختلف نشریات برتر، آثار برتر و بخش ویژه در سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی داوری کنیم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی اظهار داشت: در کارگاه‌های آموزشی مطالبات مقام معظم رهبری از دانشجویان را در عرصه‌های حرفه‌ای و معرفتی مد نظر قرار خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: امسال عناوین فرهنگی شهدای مدافع حرم، کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کار تمیز فرهنگی که مقام معظم رهبری از آن به عنوان آتش به اختیار یاد کردند و چند موضوع مطرح فرهنگی، به عناوین و موضوعات گذشته اضافه شده است.

دکتر نصیری ادامه داد: مدیران مسئول و صاحبان اثر پس از ثبت آثار خود می‌توانند پرینت ثبت‌نام و نسخه چاپی آن را برای ارسال به دبیرخانه جشنواره تحویل رابط نشریات واحد دانشگاهی خود ارائه دهند تا آثار به دبیرخانه مستقر در واحد شهرکرد ارسال شوند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟