دکتر نصیری خبر داد

تمدید فرصت شرکت در سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد تا 20 تیر ماه

تمدید فرصت شرکت در سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد تا 20 تیر ماه

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید فرصت نام نویسی دانشجویان اهل قلم برای شرکت در سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی این دانشگاه تا ۲۰ تیر خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رضا نصیری اظهار کرد: با توجه درخواست دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، فرصت نام نویسی برای شرکت در سومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی این دانشگاه تا پایان وقت اداری چهارشنبه 20 تیر تمدید شد.

وی افزود: مدیران مسئول و صاحبان اثر پس از ثبت آثار می‌توانند نسخه چاپی نام‌نویسی را برای ارسال به دبیرخانه جشنواره، به رابط نشریات واحد دانشگاهی خود تحویل دهند.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود متقاضیان هرچه زود‌تر نسبت به بارگذاری نشریه ها و آثار خود در سامانه مربوط به نشانی www.iaumag.ir اقدام کنند و این کار را به ساعات پایانی موکول نکنند.

اختتامیه سومین جشنواره نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، شهریور امسال به میزبانی واحد شهرکرد برگزار و به برگزیدگان، جوایز نفیس کشوری و واحدی اهدا می شود.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقای انگیزشی دانشجویان، شناسایی، معرفی و تجلیل از پدیدآورندگان آثار فاخر نشریه‌های برتر دانشجویی و تربیت دانشجویان اهل قلم متعهد و متخصص، برگزاری جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی این دانشگاه را در دستور کار خود قرار داده است.

ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، از مسئولان تمامی واحدها، مراکز آموزشی و آموزشکده‌های سمای دانشگاه آزاد اسلامی خواسته ضمن برنامه ریزی دقیق و جامع برای حضور و مشارکت حداکثری دانشجویان در سومین جشنواره نشریه های دانشجویی این دانشگاه، نسبت به اجرای دقیق آیین نامه و دستورالعمل اجرایی مربوط، اقدام کنند.

تمامی دانشجویان واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ‌ارشد و دکتری، به شرطی که در زمان انتشار نشریه دانشجو بوده باشند یا از زمان دانش آموختگی آنان تا پایان مهلت ارسال آثار، بیش از شش ماه نگذشته باشد، می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است واحدهای تبریز و شهرقدس میزبان نخستین و دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟