معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خوی

نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند

نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت : نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خوی، دکتر علی رضاپور مقدم در نشست هم اندیشی فعالان نشریات و کانون های واحد خوی، جنگ رسانه ای رایج در دنیای امروز و اولویتهای فرهنگی و اجتماعی موجود در سطح جامعه کشورمان را دو انگیزه قوی برای دانشجویان فعال رسانه ای دانست تا در ادامه رسالت نهضت دانشجویان حق مدار و استکبار ستیز در زیر سایه منویّات مقاممعظم رهبری به ایفای نقش بپردازند.

به گزارش آ‌نا، هم اندیشی اعضای چهار نشریه دانشجویی و فرهنگی واحد خوی با عنوان تماشا، راه عدالت، تکنوپرس و ارتقای سلامت با حضور اکثریت دانشجویان مرتبط و معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر فرهنگی و مسئول کمیته ناظر بر نشریات برگزار شد.

در این نشست صمیمی که در آستانه جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد آخرین آئین نامه‌ها به مسولان و سر دبیران نشریات ابلاغ شد و معاونت دانشجویی و فرهنگی به همراه مدیریت فرهنگی واحد پای صحبت ها و نقدهای دانشجویان نشست و توصیه های صنفی و اخلاقی درباره رسالت نشریات دانشجویی ارائه کرد.

در ادامه این نشست، مدیران نشریات دانشجویی تماشا، راه عدالت، تکنوپرس و ارتقای سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی سوالات خود را در قالب پرسش و پاسخ با معاون فرهنگی در میان گذاشتند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10