معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خوی

نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند

نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت : نشریات دانشجویی چشم بینای دانشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خوی، دکتر علی رضاپور مقدم در نشست هم اندیشی فعالان نشریات و کانون های واحد خوی، جنگ رسانه ای رایج در دنیای امروز و اولویتهای فرهنگی و اجتماعی موجود در سطح جامعه کشورمان را دو انگیزه قوی برای دانشجویان فعال رسانه ای دانست تا در ادامه رسالت نهضت دانشجویان حق مدار و استکبار ستیز در زیر سایه منویّات مقاممعظم رهبری به ایفای نقش بپردازند.

به گزارش آ‌نا، هم اندیشی اعضای چهار نشریه دانشجویی و فرهنگی واحد خوی با عنوان تماشا، راه عدالت، تکنوپرس و ارتقای سلامت با حضور اکثریت دانشجویان مرتبط و معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر فرهنگی و مسئول کمیته ناظر بر نشریات برگزار شد.

در این نشست صمیمی که در آستانه جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد آخرین آئین نامه‌ها به مسولان و سر دبیران نشریات ابلاغ شد و معاونت دانشجویی و فرهنگی به همراه مدیریت فرهنگی واحد پای صحبت ها و نقدهای دانشجویان نشست و توصیه های صنفی و اخلاقی درباره رسالت نشریات دانشجویی ارائه کرد.

در ادامه این نشست، مدیران نشریات دانشجویی تماشا، راه عدالت، تکنوپرس و ارتقای سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی سوالات خود را در قالب پرسش و پاسخ با معاون فرهنگی در میان گذاشتند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟