در دومین جشنواره نشریات دانشجویی صورت گرفت

درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در جشنواره نشریات با کسب 6 مقام

درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در جشنواره نشریات با کسب 6 مقام

با پایان یافتن دومین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان واحد قزوین با کسب ۶ مقام خوش درخشیدند.

به گزارش خبرنگار آنا، در بخش نشریات برتر نشریه سیاسی- فرهنگی «سوم خرداد» به مدیرمسئولی محمدرضا عزیزمحمدی دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی و نشریه ادبی «رز سفید» به مدیر مسئولی امیرمهدی نوری دانشجوی رشته مهندسی مواد و طراحی صنایع غذایی موفق به کسب رتبه برگزیده کشوری شد.

در بخش آثار برتر مقاله دینی و قرآنی "علم و عمل از منظر قرآن و ادب پارسی" از «نشریه آسمانی ترین» به قلم محمد توکلی دانشجوی دکتری رشته کارآفرینی توسعه و طرح روی جلد نشریه باراجین پلاس به مدیر مسئولی و طراحی «علی اعتدادی» دانشجوی رشته مدیریت صنعتی و گرافیک و صفحه آرایی «سوم خرداد» شماره 3 نشریه با صفحه آرایی علیرضا بهاری دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار موفق به کسب رتبه برگزیده کشوری شدند.

در بخش مقالات ویژه این جشنوراه نیز مقاله «منقل را از پاستور خارج کنید» با موضوع قانون مداری و اخلاق حرفه ای به قلم محمدرضا عزیزمحمدی دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی از «نشریه سوم خرداد» موفق به کسب رتبه برگزیده کشوری شد.

جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به مدت دو سال است که برگزار می شود و نشریاتی که از کمیته ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی مجوز انتشار دارند، می توانند در این رقابت ها شرکت کنند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟