مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد خبر داد

تعویق جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

تعویق جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد : به دلیل رعایت هشدارهای ایمنی ستاد بحران استان تهران اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به وقت دیگری موکول شد.

دکتر رضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره علت لغو برگزاری اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نشریات دانشجویی گفت: شب گذشته زلزله‌ای با قدرت بیش از پنج ریشتر تهران را لرزاند و بسیاری از مردم شب را در خیابان‌ها‌ به سربردند. از دیشب تاکنون شاهد ۱۳ پس لرزه دیگر هم بوده‌ایم که آخرین آن عصر امروز با چهار ریشتر بود مرکز این زلزله بسیار نزدیک به شهر قدس محل برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گزارش شده است.

وی افزود: شب گذشته نیز بسیاری از دانشجویان اعزامی از مراکز استان‌ها که برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی و اختتامیه جشنواره به تهران عزیمت کرده بودند، با نگرانی در نمازخانه هتل فرهیختگان شب را به صبح رساندند.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: بازدیدهایی که از باغ موزه دفاع مقدس، موزه عبرت ایران و حسینیه جماران با برای مدعوین در نظر گرفته شده بود، با اعلام تعطیلی رسمی کنسل شد.

نصیری با اعلام خبر لغو جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: علیرغم هماهنگی‌های انجام شده برای ادامه برگزاری جشنواره و برنامه‌ کارگاه آموزشی که برای فردا جمعه 1 دی و اختتامیه جشنواره که شنبه 2 دی با حضور مسئولین دانشگاه در نظر گرفته شده بود، به دلیل تماس و نگرانی خانواده دانشجویان و احترام به درخواست دانشجویان و از طرفی توجه به نکات ایمنی مهم و هشدارهایی که در خبرگزاری رسمی صدا و سیما منتشر شد، پس از مشورت با دانشجویان و همچنین همکاران ستادی در واحد شهر قدس ناچار شدیم ادامه جشنواره و اختتامیه روز شنبه مورخ دوم دی را لغو و تاریخ و نحوه برگزاری آن را در اولین فرصت اعلام می‌کنیم.

وی در پایان گفت: از همه دانشجویان فرهیخته و گرانقدر و همچنین خانواده‌های محترمشان و همکاران بزرگواری که صمیمانه زحمات زیادی کشیدند و برنامه‌های متنوعی آماده کرده بودند و به دلیل این مشکل ناخواسته و غیرقابل پیش‌بینی برنامه لغوشد صمیمانه و متواضعانه پوزش می‌طلبیم.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10