در دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس صورت می گیرد

پذیرش برگزیدگان دومین جشنواره نشریه های دانشجویی از فردا

پذیرش برگزیدگان دومین جشنواره نشریه های دانشجویی از فردا

پذیرش برگزیدگان دومین جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از فردا در واحد شهر قدس آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، اختتامیه جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از 30 آذر به میزبانی واحد شهرقدس آغاز می شود.

در این جشنواره دانشجویان واحدهای دانشگاهی سراسر کشور موفق به ثبت 3008 اثر در سامانه جشنواره شدند که تعداد 500 اثر در بخش نشریات، 2332 اثر در بخش آثار برتر و 244 اثر در بخش مقالات ویژه بوده است که پس از بررسی و مراحل داوری تعداد یکصد سی نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان برگزیده به مراسم آئین پایانی جشنواره دعوت شده‌اند که با توجه به آمار ثبت نامی، استقبال خوبی از این رویداد عظیم دانشجویی شده است. مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با همراهی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از همه ظرفیت‌ها و امکانات خود برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره استفاده می‌کنند.

به همین منظور آخرین جلسه هماهنگی کمیته‌های اجرایی جشنواره با حضور دکتر رضا نصیری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای کمیته‌های اجرایی به نام های ولی الله ولی پور عزیزی نماینده سازمان مرکزی، حمید کیهانی مهر رئیس اداره نشریات سازمان مرکزی، دکتر ابراهیمی محمودآباد دبیر جشنواره و دکتر رفیعی شمس آبادی مدیر اجرائی و جمعی از روسای کمیته های اجرایی دومین جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی در سالن کنفرانس ساختمان ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با طرح بحث و موارد و مشکلات مطرح شده پرداخته و به ارائه راهکارهای اجرایی به رفع نواقص مشکلات و نکات مبهم و مفقوده پرداختند.

در این جلسه نصیری به جمع بندی موارد صورت گرفته پرداخته و راهکارهای لازم از سوی این مقام مسئول ارائه شد.

در پایان این جلسه هماهنگی حاضران برمزار شهدای گمنام شهر قدس حضور پیدا کرده و با ذکر فاتحه یاد این دو شهید را گرامی برشمرده و به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟