برگزیده کشوری دومین جشنواره نشریات دانشگاه آزاد اسلامی

فعالیت نشریاتی در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به کار جدی برای رشد دارد

فعالیت نشریاتی در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به کار جدی برای رشد دارد

برگزیده کشوری دومین جشنواره نشریات دانشگاه آزاد اسلامی گفت : فعالیت نشریاتی در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به کار جدی برای رشد دارد.

علیرضا رستم زاده در گفت و گو با سرویس دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز درباره فعالیت های نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید اظهار داشت: فعالیت های مثبتی در حوزه نشریات انجام شده است و می توان به افزایش جرات فعالین فرهنگی در قلم زدن اشاره کرد.

مدیرمسئول گاهنامه سرو امید واحد اصفهان با اشاره به اینکه فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به سمت فعالیت های اصیل انقلابی و فرهنگی در حال جریان است اظهار داشت: البته در برخی واحدها هنوز صدای تغییر سیاست های این حوزه به گوش مسئولان نرسیده است و ما امیدواریم به زودی شاهد سرعت گیری قطار فرهنگ در دانشگاه آزاد باشیم.

این فعال کشوری نشریات خاطر نشان کرد: در بحث جشنواره نشریات نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است اما کاستی هایی هم وجود داشت که می توان به روند اعلام مغایرت ها از سوی دبیرخانه جشنواره شهر قدس اشاره کرد، امروز در نتایج جشنواره شاهد آن هستیم بعضی از نشریات برتر دانشگاه آزاد اسلامی بدون اعلام قبلی از سوی دبیرخانه شهر قدس اعلام مغایرت شده است و این موضوع را می توان ناشی از حجم بالای بررسی ها و استقبال فعالین نشریات از این جشنواره دانست.

وی در پایان افزود: با توجه به آمار جشنواره و تطابق آمار فعالین با کل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به این مهم دست می یابیم که کار فرهنگی و فعالیت نشریاتی در دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به کار جدی برای رشد دارد و شایسته است پس از این جشنواره، معاونت فرهنگی و دانشجویی واحدها با برگزاری کارگاه های تخصصی نشریات، تشویق و حمایت فعالین اهل قلم و افتتاح خانه های نشریات دیگر دانشجویان را نیز برای پیوستن به این جامعه فرهنگی در سطح دانشگاه رهنمون سازند.

به گزارش ایسکانیوز، 2 هزار و 453 عنوان اثر از 527 نشریه به دبیرخانه دومین جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی فرستاده شده است.

این آثار طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال 96 ارزشیابی و داوری شد که در مجموع 130 نفر برگزیده شدند و فهرست این افراد در سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی farhangi.iau.ir منتشر شده است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟