از سوی دبیرخانه جشنواره صورت گرفت

انتشار نتایج دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

انتشار نتایج دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دبیرخانه این جشنواره در سه بخش نشریات، آثار و مقالات ویژه منتشر گردید.

نکات قابل توجه :

۱- دانشجویانی که در یک رشته چندین اثر ثبت نموده اند فقط اثری که بالاترین امتیاز را کسب کرده است قابل مشاهده و جایزه به آن اثر تعلق می گیرد و برای مشاهده کارنامه و اطلاعات بیشتر در ارتباط با سایر آثار به سامانه نشریات مراجعه نمایند.

۲- منتخبین جشنواره به مدت یک هفته مهلت دارند تا نسبت به بارگذاری عکس پرسنلی (اسکن شده و با کیفیت مطلوب) در سامانه اقدام نمایند.

۳- دانشجویانی که نسبت به نشریه یا آثار خود اعتراض دارند به مدت یک هفته می توانند اعتراض خود را در سامانه نشریات ثبت نمایند لذا پس از پایان مهلت فوق امکان ثبت اعتراض وجود نخواهد داشت و ثبت اعتراضات بسته خواهد شد. عدم رعایت مورد مربوطه به عهده دانشجو می باشد و دبیرخانه جشنواره مسئولیتی نخواهد داشت.

۴- منتخبین و مدیران مسئولی که قصد شرکت در اختتامیه دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دارند باید در سامانه ثبت نام به عمل آورده و پرینت پذیرش تهیه نمایند.

۵- مطابق آیین نامه جشنواره نشریات، آثار و مقالاتی که حداقل امتیاز ۵۰ کسب کرده باشند مشمول دریافت جایزه از واحد دانشگاهی خود می شوند.

** هرگونه اطلاع رسانی در خصوص برنامه های جشنواره، زمان بررسی و پاسخ به اعتراضات و سایر موارد در کانال تلگرامی نشریات دانشجویی پیگیری نمایید.

تاریخ بروز رسانی نتایج : 1396/09/30

دریافت نتایج بخش نشریات

دریافت نتایج بخش آثار

دریافت نتایج بخش مقالات ویژه

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10