حجت‌الاسلام کلانتری مطرح کرد

برگزاری دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در آذرماه

برگزاری دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در آذرماه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به برگزاری دومین جشنواره نشریات دانشجویی این دانشگاه در آذر امسال گفت : این دانشگاه در دوره جدید مدیریتی، نگاه ویژه ای به حوزه فرهنگ سازی دارد.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر آنا، حجت‌الاسلام کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به فعالیت مطلوب نشریات دانشجویی گفت: دانشجویانی که در عرصه نشریات دانشجویی فعالیت دارند، با تمرین و ممارست در راستای ارتقای شخصی و اجتماعی خود قدم برمی‌دارند و این همان آینده نگری است که به دنبال آن هستیم.

کلانتری ادامه داد: نشریات دانشجویی به واسطه وجود تفکرات ارزنده، متنوع و موثر دانشجویان می‌توانند راهبردهای مناسبی را پیش رو قرار دهند؛ به همین دلیل توجه به آنها، ما را در پیشبرد امور فرهنگی و دانشجویی یاری می‌کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزد اسلامی افزود: تعامل و همفکری فرهنگی یکی از اهداف نشریات دانشجویی است و کار گروهی یکی از دغدغه‌هایی است که امروز دانشجو و دانشگاه، بیش از گذشته به آن توجه و نیاز دارد.

وی با بیان اینکه دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در آذر امسال به میزبانی واحد شهرقدس برگزار می‌شود، گفت: جشنواره‌های دانشجویی، همیشه باعث افزایش شور و شوق در دانشگاه‌ها می‌شود و همین مهم سرعت انتقال بسیاری از مفاهیم را در سطح گسترده فراهم می‌کند.

کلانتری تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی طلایه دار بسیاری از اقدام‌های فرهنگی در سطح کشور است و با استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی می‌تواند شرایطی را فراهم کند تا دانشجویان در کنار تحصیلات آکادمیک، به امور علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی نیز توجه خاصی داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این دانشگاه تلاش کرده تا ظرفیت‌های خوبی را در حوزه فرهنگ و رسانه فراهم کند و حمایت از نشریات متعدد دانشجویی، حرکتی در این راستاست.

وی گفت: این شرایط مطلوب دستاوردهای مهمی را به همراه دارد که از جمله می‌توان به ارتقای هر چه بیشتر سطح کمی و کیفی فعالیت های کانون‌های دانشجویی، نشریه‌های دانشجویی و تشکل های دانشجویی اشاره کرد.

کلانتری تاکید کرد: بهبود هر چه بیشتر ارتباطات دانشجویی و فضای مطلوب برای تولد کرسی‌های جدید آزاد اندیشی، از جمله دستاوردهای دیگر توجه به حوزه فرهنگ و رسانه در فضای دانشجویی است.

وی اظهار داشت: امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی، کرسی‌های آزاداندیشی فضای مطلوبی را فراهم کنند تا در مسیر اهداف عالی که همان تعامل و همفکری به منظور رشد کمی و کیفی اقدام‌های فرهنگی، اجتماعی و غیره است، حرکت کنیم.

کلانتری در خاتمه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید مدیریتی، نگاه ویژه ای به حوزه فرهنگ سازی دارد و به دنبال این است که پرورش و تربیت در دانشگاه، بیش از پیش در دو حوزه تعالیم دینی و علمی قرار گیرد و رشد متوازنی را به همراه داشته باشد.

منبع : فارس

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟