فهیم در بازدید از غرفه نشریات دانشجویی مطرح کرد

تاثیرگذاری نشریه های دانشجویی در جذب دانشجو

تاثیرگذاری نشریه های دانشجویی در جذب دانشجو

مجری برنامه های اجتماعی و فرهنگی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران معتقد است که نشریه های دانشجویی می توانند با انعکاس امکانات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در جذب دانشجو تاثیرگذار باشند.

فرشید فهیم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا اظهار کرد: برای من افتخار و سعادتی است که دو مقطع تحصیلی را در دانشگاه آزاد اسلامی سپری کردم و درس‌های زیادی را فرا گرفتم.

او ادامه داد: جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور فضای خوبی را ایجاد کرده تا اصحاب رسانه دورهم جمع بشوند و درباره مسائل مختلف در این حوزه بحث و تبادل نظر کنند. خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی نیز با ارائه صدها عنوان نشریه دانشجویی در غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی، در بزرگترین ضیافت رسانه‌ای کشور شرکت کرده که نشان دهنده اهمیت به فعالیت‌های رسانه‌ای و دانشجویی است.

مجری برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نشریه دانشجویی همواره جذابیت‌های خاص خود را برای قشر دانشجو داشته است، تصریح کرد: حتی در شرایط کنونی که فضای مجازی ذهن بسیاری از افراد جامعه را درگیر خود کرده است، نشریه‌های دانشجویی می‌توانند با انعکاس امکانات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در جذب دانشجو تاثیرگذار باشند.

فهیم با اشاره به اهمیت آموزش سواد رسانه‌ای در دانشگاه‌ها، افزود: فعالان نشریه‌های دانشجویی باید با حداقل‌های فنون نگارش، ویراستاری، طراحی جلد، طراحی پوستر، صفحه‌بندی آشنا و برای پیشرفت در این کار و ظهور خلاقیت، به نشریه‌های حرفه‌ای خارج از کشور هم نگاه آموزشی داشته باشند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10