سرمربی پیشین تیم استقلال در بازدید از غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی

قهرمانان دانشگاه آزاد در مسابقه های جهانی خوش درخشیدند

قهرمانان دانشگاه آزاد در مسابقه های جهانی خوش درخشیدند

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است رونق نشریه های دانشجویی در حوزه ورزشی می تواند باعث رشد ورزش قهرمانی در دانشگاه ها شود.

پرویز مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا اظهار کرد : در سال‌های گذشته مدارس و دانشگاه‌ها در رشد و شکوفایی ورزشکاران و هدایت استعدادهای درخشان نقش مهمی داشتند اما در حال حاضر آنچنان که شایسته است به این مقوله توجه نمی‌شود.

او افزود: باید در این خصوص فرهنگ سازی کنیم و یکی از راهکارها، رونق نشریه‌های دانشجویی در حوزه ورزشی است که می‌تواند باعث رشد ورزش قهرمانی در دانشگاه‌ها شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران تصریح کرد: خیلی از دانشگاه‌های مطرح دنیا تیم‌های بزرگ ورزشی دارند و در ورزش ملی کشور خود تاثیرگذارند، خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی نیز از این قاعده مستثنا نیست.

مظلومی در این باره اضافه کرد: در سال‌های اخیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی کمک شایانی به ورزش ملی کرده و قهرمانان این دانشگاه در مسابقه‌های جهانی هم خوش درخشیده‌اند. بی‌شک وقتی ورزشکاران ما تحصیلات عالی داشته باشند، هم در بعد فرهنگی و هم در بعد فنی و تاکتیکی، عملکرد بهتری دارند و می‌توانند در ارتقای سطح فرهنگ و ورزش کشور، نقش بسزایی داشته باشند.

گفت‌وگو از بهروز آرمان

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره
MySQL Fatal Error
MySQL Error!
MySQL error in file: /home/iaumag/domains/iaumag.ir/public_html/includes/blocks/LastPub.php at line 7
Error Number: 3065
The Error returned was:
Expression #1 of ORDER BY clause is not in SELECT list, references column 'iaumag_magdbn.sreza_publications_no.time' which is not in SELECT list; this is incompatible with DISTINCT
SQL query:

SELECT DISTINCT(sreza_publications_no.publication_id), sreza_publications_no.no, sreza_publications.id, sreza_publications.name FROM sreza_publications_no INNER JOIN sreza_publications ON sreza_publications_no.publication_id = sreza_publications.id WHERE sreza_publications_no.status='1' ORDER BY sreza_publications_no.time DESC LIMIT 10