سرپرست سازمان بهشت زهرا (س) در بازدید از غرفه نشریات دانشجویی

تقویت روحیه معنوی دانشجویان از آثار تدفین شهدای گمنام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است

تقویت روحیه معنوی دانشجویان از آثار تدفین شهدای گمنام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است

سرپرست سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) زنده نگه داشتن یاد شهدا، تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و مضاعف کردن روحیه معنوی دانشجویان را از آثار و برکات تدفین شهدای گمنام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد.

سعید خال در بازدید از غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: به عنوان فردی که 15 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی دارد از این همه شور و هیجان در فضای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خرسندم.

سرپرست سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به تدفین شهدای گمنام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این اقدام فاخر دانشگاه در زنده نگه داشتن یاد شهدا، تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین مضاعف کردن روحیه معنوی دانشجویان، تاثیر بسزایی دارد.

او ادامه داد: امیدواریم در دوره جدید مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری های خوبی بویژه با معاونت فرهنگی و دانشجویی داشته باشیم و بتوانین کارهای فاخر فرهنگی انجام دهیم. بهشت زهرا (س) گلزار و آرامگاه ابدی 30 هزار شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی و چهار هزار شهید گمنام است. سازمان بهشت زهرا (س) در راستای تجدید میثاغ با آرمان های شهدای والا مقام انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

خال خاطرنشان کرد: نگاه ما در سازمان بهشت زهرا (س) نگاه فرهنگی است، زیرا این سازمان خمیرمایه فرهنگی، معنوی و مذهبی دارد و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام را وظیفه خود می داند.

این استاد دانشگاه برپایی غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور را فرصت طلایی برای دانشجویان فعال در عره نشریه های دانشجویی دانست.

او خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک شبکه بزرگ دانشگاهی است که با دانشگاه های بزرگ جهان، هم از لحاظ کمیت و هم ازلحاظ ظرفیت و کیفیت برابری می کند.

خال اضافه کرد: هر چه شبکه تشکل های صنفی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قوی تر شود ، توفیق بیشتری در حوزه دانشجویی حاصل می شود، فکر و اندیشه دانشجویان گسترش خواهد یافت و نقش آنان در تصمیم سازی ها پررنگ تر خواهد شد. این در حالی است که ما شاهدیم دانشگاه آزاد اسلامی ، قوی ترکردن بدنه دانشجوی را در دستور کار خود قرار داده و همین موضوع رمز موفقیت روزافزون دانشگاه خواهد بود.

غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به شماره 274 با مشارکت واحد شهرقدس در راهروی 11 بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور در مصلی امام خمینی (ره) دایر شده و تا امروز 12 آبان از ساعت 9:30 بامداد تا 20:30 پذیرای مهمانان است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟