معاون فرهنگی قوه قضائیه دربازدید از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی نمایشگاه مطبوعات

نشریات دانشجویی در گام اول تمرین در نوشتن مطالب در حوزه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است

نشریات دانشجویی در گام اول تمرین در نوشتن  مطالب در حوزه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است

حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضایه از غرفه نشریات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا واحد شهرقدس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضایه از غرفه نشریات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های کشور بازدید کرد. حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی در مصاحبه  با خبرنگار خبرگزاری آنا واحد شهرقدس گفت : نشریات دانشجویی در گام اول تمرین در نوشتن  مطالب در حوزه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.

وی در ادامه این مصاحبه افزود : دانشجویان همزمان با این که در بعد علمی در دانشگاه رشد می کنند باید درحوزه های سیاسی و اجتماعی هم مسیر رشد خود را سپری کنند و یکی از بهترین عرصه های فعالیت ها در حوزه نشریات، فعالیت درنشریه های دانشجویی هستند و ما ازدانشجویان انتظار نداریم که نشریه های آنها خیلی حرفه ای باشد ولی باید حداقل ها را رعایت کنند و همچنین به دانشجویان خطوط قرمز را آموزش دهیم و بعد انتظار داشته باشیم که این خطوط را رعایت کنند.

معاون فرهنگی قوه قضائیه در ادامه گفت : نشریات دانشجویی بهترین فضا برای انعکاس کرسی های آزاد اندیشی در حوزه نشریات است، البته اصول فنی و اصول اخلاقی در این مطالب باید رعایت شود ولی نباید تند روی صورت گیرد واصول اخلاقی زیر پا گذاشته شود.

حجت الاسلام والمسلمین هادی صادقی در ادامه اظهار داشت : در دانشگاه ها باید به کرسی آزاد اندیشی بیشتر توجه شود همانطور که در سایر مباحث در جامعه توجه ویژه می شود به این حوزه هم توجه بیشتری بشود وی همچنین گفت : بهتر است کرسی های آزاد اندیشی بیشتر در حوزه فرهنگی و آسیب های اجتماعی برگزار گردد.

وی همچنین خواستار برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در مورد مسائل روز با حضور جوانان شد و افزود : در این کرسی ها از شخصیت ها و افراد توانمند استفاده شود تا با حضور در جمع جوانان به دغدغه ها و پرسش های آنها با دید و نگاه علمی پاسخ دهند.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام انتخابات

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟