در بیانیه ای از سوی فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

ملت ایران بر سر امنیت ملی با کسی شوخی ندارد

ملت ایران بر سر امنیت ملی با کسی شوخی ندارد

جمعی از فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به یاوه گویی های ترامپ با صدور بیانیه ای اعلام کردند : ملت ایران با هر سمت و سویی بر سر امنیت ملی با کسی شوخی ندارد.

به گزارش ایسکانیوز، جمعی از فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای در خصوص اظهارات سخیف رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کردند: مردم با شرافت و صلح طلب ایران با هر اندیشه و سمت و سویی، دلشان برای ایران عزیز می‌تپد و بر سر امنیت ملی هرگز شوخی ندارند و هرگز جنایتکاری که هواپیمای ایرباس مسافربری را به خون کشید نخواهند بخشید.

در این بیانیه آمده است: در قرن ارتباطات که همواره بشر به دنبال تجلی کرامت انسانی و صلح و دوستی گام بر می‌دارد، متأسفانه شاهد بودیم رئیس‌جمهور کشوری که مدعی حقوق بشر و ارزش‌های انسانی است برخلاف خواسته‌ مردم و سیاست‌مدارانش لب به کینه پرانی و تهدید علیه ایران عزیز گشود.

در ادامه تاکید شده است: رئیس‌جمهور آمریکا از فعالیت‌های هسته‌ای ایران که تحت بازرسی شدید بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار دارد در حالی ابراز نگرانی کرد که کشورش هزاران کلاهک هسته‌ای را در اختیار دارد و همان‌طور که مردم بی‌دفاع هیروشیما و ناکازاکی را مورد حمله‌ اتمی قرار داد ممکن است دیوانه‌ وار هر نقطه‌ی دیگری از کره‌ی خاکی را هدف قرار دهد.

در قسمت دیگری از این بیانیه آمده است: ترامپ با یاوه‌گویی‌های خود سپاه پاسداران را عامل ناامنی می‌داند در صورتی که هر انسان آگاهی با اندکی تأمل درمی یابد پایگاه‌های نظامی آمریکا در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی‌اش به چه معناست!

فعالان نشریات دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام کردند: بد سرشتان عالم که می‌پندارند با سخنان فریبکارانه می‌شود بین مردم ایران دو دستگی ایجاد کرد باید بدانند مردم با شرافت و صلح طلب ایران با هر اندیشه و سمت و سویی، دلشان برای ایران عزیز می‌تپد و بر سر امنیت ملی هرگز شوخی ندارند و هرگز جنایتکاری که هواپیمای ایرباس مسافربری را به خون کشید نخواهند بخشید.

در ادامه تصریح شده است: رئیس‌جمهور روحانی فرمودند سپاه پاسداران در دل ملت ایران جای دارد ولی در حقیقت همه‌ شهروندان ایرانی در مقابل سایه‌ی تهدیدهای خارجی خود یک سپاهی هستند؛ دست هر جریان و کشور مبتنی بر گفتمان انسانی را به گرمی می‌فشارند اما اگر دژخیمان بخواهند با زبان خشونت و تحریم با مردم عدالت‌جو ایران سرافراز صحبت کنند بی‌شک استخوان‌هایشان خرد خواهد شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: آمریکایی‌ها پنداشته‌اند با تحریم می‌توانند در عزم راسخ ملت شریف ایران در راه پیشرفت و تعالی خللی ایجاد کنند لذا همان‌طور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند دوران بزن در رو تمام‌شده است از فرماندهان سپاه پاسداران خواستاریم عطوفت اسلامی را کنار بگذارند و همان‌طور که مدت هاست با اقتدار سایه تهدیدهای نظامی را از کشور دور کرده‌اند با کشورهایی که در راستای ضعیف کردن امنیت رفاهی و اقتصادی شهروندانمان با ابزار تحریم گام برمی‌دارند، قاطعانه به مقابله برخیزد و آن‌ها را بر سرجای خود بنشاند تا یاد بگیرند زبان گفتمان با مردم ایران زبان تکریم و احترام است.

انتهای پیام/

امتیازدهی به مطلب

اشتراک گذاری

نظردهی به این مطلب

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

رویدادها

ثبت نام جشنواره

نظرسنجی

سامانه جدید نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را چگونه ارزیابی می کنید؟